Firma Profili

Uzman Çözümler Internet Hizmetleri

Firmamız bireysel ve kurumsal piyasaya hizmet vermek için 2001 yılında Ankara'da kuruldu. Babadan oğula geçen bir meslek (sektör gurubu) olmaması ile birlikte genç ve dinamik bir kadro oluşturdu.

Gelişen teknolojiyi ve piyasa ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız binlerce müşterisine güler yüzlü hizmeti ile hızlı desteği prensip edindi. Sizlerin işlerinin aksamaması için sektörü ve yenilikleri yakından takip eden Uzman Çözümler ekibi 24 hizmet vermektedir.

Kaliteyi prensip edinerek devam ettiğimiz sektörde en iyiyi en ekonomik şekilde sizlere sunmanın memnuniyetini yaşıyoruz.

Sunduğumuz hizmetleri web hosting, alan adı tescil, sunucu kiralama, radyo hosting, ddos koruma ve güvenlik, lisans işlemleri, okey yazılım ve lisanslar olarak sıralayabiliriz.

Hosting

Hosting hizmetini yüksek kapasiteli yeni nesil paylaşımlı sunucularımızdan sağlamaktayız. Tüm hosting paketlerimizde anında aktivasyon, hızlı site kurma aracı ve esnek alt yapısı ile cPanel kontrol paneli sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Alan Adı Tescil

Alan adı kayıt işlemlerini siparişiniz ile birlikte anında gerçekleştiriyoruz. Alan adınız ile alakalı tüm işlemleri müşteri yönetim panelinizden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sunucu Kiralama

Türkiye ve Avrupa konumlu kiralık sunucu hizmeti vermekteyiz. Tamamen kalite ve performans odaklı çalıştığımız kiralık sunucu alanında extra bir maaliyet hesabı yapmanıza gerek kalmaksızın hemen sunucu sahibi olabilirsiniz. Sunucularımız 24 saat teknik ekibimiz tarafından izlenmekte ve olası bir problemde anında çözüm üretilmektedir.

Radyo Hosting

Bireysel ve yerel radyolar için özenle oluşturulan media serverlarımızdan verdiğimiz radyo hizmeti ile sizlerin binlerce kişiye aynı anda sesinizi duyurmanızı sağlıyoruz.

Yüksek ses kalitesi ile yayın yapmanızı sağlayan radyo hosting paketlerimizde kontrol paneli olarak Türkçe WHMSonic kullanılmaktadır. Bireysel yayın yapmak isteyen ve sesini binlerce kişiye duyurmak isteyen herkesin kullanabileceği radyo hosting paketlerimizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

DDos Koruma

DDos web hosting paketleri attack (saldırı) alan web siteleri için oluşturulmuş, kullandığımız özel cihaz ve yazılımlarla web sitelerinin kapanmasını engelleyen hosting paketleridir. Tüm sunucularımız yüksek performans, koruma ve gözetim altındadır. Kesintisiz hizmet sağlanmaktadır.

Lisans İşlemleri

cPanel, Litespeed, CSX Scanner gibi sunucunuzun ihtiyacı olan lisans yazılımlarını aktif ediyoruz. Üstelik kurulum desteği ile birlikte!

Okey - Tavla Yazılım ve Lisanslar

Sizler için internet oyun yazılımları üretiyoruz. HTML5 dilinde yazdığımız oyun yazılımlarımızı sizlerin istekleri doğrultusunda özel veya kendi hazırladığımız default hali ile hizmetinize sunuyoruz.

Ayrıca Java dilinde yazılmış olan esOkey ve esTavla yazılımlarını yine sizlere en uygun fiyatlarla kiralık hizmet olarak sunuyoruz. Üstelik koruma ve destek tamamen ekibimizin kontrolünde!

Resmi Bilgiler

Firma Ünvanı : MaviGri Internet, Reklam, Yazılım, San ve Tic. Ltd. Şti.

Vergi Dairesi : Yıldırım Beyazıt

Vergi Numarası : 6130843717